Konferencja podsumowująca wdrożenie projektu SIPPL

W dniu 06.11.2014 roku o godzinie 11:00 w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym w Klimkach odbyła się konferencja pt. „Podsumowanie wdrożenia Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego.

W związku ze zbliżaniem się do końca realizacji projektu pod nazwą „Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego” na spotkaniu zostały zaprezentowane możliwości i funkcjonalności wdrażanego systemu, ze szczególnym uwzględnieniem korzyści, jakie dzięki współpracy Starostwa i Gmin może on przynieść administracji samorządowej Powiatu Łukowskiego, jego mieszkańcom oraz inwestorom.

Zaproszone osoby miały okazję zapoznania się z koncepcją systemu, oprogramowaniem dziedzinowym i graficznym przedstawieniem danych. Prezentacja obejmowała również o możliwościach współpracy jednostek samorządu terytorialnego w ramach Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Łukowskiego.